Koronavirus - informace pro klienty

13. 5. 2020

Na základě zákazu cestování, vyhlášeného vládou ČR tento pátek, vydáváme následující informace k pronájmům a kurzům pro naše klienty:

Aktualizace 20. 5. 2020

1) Objednávky lodí na letošní sezonu
Pro nové objednávky lodí na letošní sezonu nabízí řada společností zálohy již od 10 % a velkorysé stornopodmínky. Objednání lodí je tedy v podstatě bez rizika. Jediným problémem je nedostatek některých lodí v podzimních termínech, kam byly přesunuty pronájmy lodí z jarních termínů.

Rezervace je možné provádět standardně přes vyhledávač na našich stránkách, ceny slevy i dostupnost jsou on-line a platné!

2) Kapitánské kurzy
Klienti, kteří mají objednán jarní termín kapitánského kurzu si mohou vybrat z volných termínů na podzim.

Od 30. 5. obnovujeme kapitánské kurzy v Chorvatsku, po návratu prozatím platí omezení ministerstva zdravotnictví. Více informací zde.

3) Teoretické zkoušky, přípravy na kapitánské průkazy se státním dozorem MDČR a ostatní kurzy
Vzhledem k obnovení státních dozorů ze starny MDČR pro Vás připravujeme náhradní termín teoretických zkoušek, které musí prozatím probíhat za předepsaných hygienických opatřeních s 2 metrovými rozestupy. Jakmile bude znát termín, budeme Vás informovat.
Obnovili jsme kurzy pro obsluhu radiostanice, nové termíny a přihlášky jsou zde.

4) Pronájmy lodí koncem května/začátkem června 

Od 23. 5. 2020 lze do Chorvatska na pronájem odcestovat, po návratu je potřeba dodržet omezení platná v ČR. Více informací zde. Pokud někdo z důvodu platných omezení nemůže pronájem realizovat, snažíme se spolu s pronajímatelem najít náhradní řešení nebo pronájem přesunout.

 

Děkujeme všem za trpělivost a podporu.

Váš YachtNet