O Nás

Milí jachtaři,

YachtNet je tu pro všechny, kteří si chtějí pohodlně a rychle vybrat a zarezervovat plachetnici, nebo motorovou loď k pronájmu. Je tu i pro nováčky, kteří hledají kvalitní kapitánský kurz, kde se něco naučí. Již 16 let.

Jako první jsme v roce 2000 spustili databázové vyhledávání lodí. Jako první a dodnes jediná agentura pronajímající lodě jsme získali certifikát kvality ISO 9001. A jako první a jediní jsme koncem října 2015 pro Vás spustili vyhledávání lodí, které čerpá data od 3 nezávislých poskytovatelů informací o lodích dostupných k pronájmu. Informace o cenách, slevách, obsazenosti a další podrobnosti. Tím, že spolupracujeme s více systémy, máte u nás na výběr z více on-line nabídek. On-line dnes nazývá svou databázi kde kdo, i ten, kdo data do ní třeba informace o lodích zadává ručně nebo nepravidelně. U nás to znamená, že se po stisknutí tlačítka "rezervovat loď" ještě jednou prověří, zda je skutečně volná. A to u naprosté většiny lodí.

Využijte tuto naši výhodu ve Váš prospěch. Uděláme vše proto, abyste byly spokojeni. Chceme být vaší jedničku, na kterou se vždy můžete s jistotou obrátit.

V Praze, 30. 10. 2015
Martin Voženílek a tým YachtNetu