YachtNet s novým vyhledávačem lodí!

1. 11. 2015
Pokud čtete tuto novinku, právě jste se ocitli na stránkách věnovaných pronájmu lodí s nejmodernějším on-line vyhledávačem.
Aktuální obsazenost lodí, více obrázků, více informací o lodích, více lodí k pronájmu, zobrazení polohy marin...

Aktuální obsazenost lodí, více obrázků, více informací o lodích, více lodí k pronájmu, zobrazení polohy marin... To byly Vaše nejčastější přání, která jste nám psali za poslední dva roky. To vše je teď na YachtNetu skutečností!

A co je na tom tak převratného? Napojení na více poskytovatelů informací o lodích k pronájmu. Zdá se to jako maličkost, ale pokud si chcete vybrat loď k pronájmu, tak jistě čekáte co nejširší nabídku. Chcete, aby v ní byly všechny Vaše oblíbené flotily. Jenže každá z těchto flotil může používat jiný systém pro správu informací o obsazenosti, informace o lodích, slevách a cenách a tyto systémy si navzájem konkurují.

Na YachtNetu jsme tyto informace sjednotili. Náš vyhledávač jsme napojili na tři systémy, které pokrývají většinu lodí. K dnešnímu dni, pokud je nám známo, toto nikdo v ČR nemůže nabídnout. Užívejte si nejmodernější vyhledávání lodí, kde se každá loď před rezervací ještě jednou prověří přímo v rezervačním systému, jako je tomu například u letenek. Vždy s aktuálními maximálními a platnými slevami. Pokud je rezervace úspěšná, hned se to dozvíte! Samozřejmě existují i flotily, které přímou rezervaci nepodporuji, ale tam kde to jde, je Vám on-line ověření a rezervace k dispozici. Věříme, že se Vám to bude líbit!

Napište nám, co se Vám líbí a co byste si přáli vylepšit. Zkusíme s tím něco udělat nebo Vám dáme vědět proč je to tak, jak to je. Pokud se Vám něco nebude dařit, nebude fungovat, jak má, zavolejte, nebo napište rádi poradíme jak s výběrem, tak při rezervaci lodě.

Váš YachtNet.


YachtNet 2000
2000 - 2004
V roce 2000 spouští YactNet první stránky s vyhledáváním lodí, po několik let je jediný v ČR. Tenkrát ještě s off-line ručně plněnou databází.


YachtNet 2004
2004 - 2015
YachtNet v novém re-designu a s novými možnostmi, stále off-line databáze, která je ale mimořádně oblíbená pro svou rychlost a spolehlivost. Slevy a obsazenost se načítají napůl automaticky, napůl ručně.

2015
Koncem října 2015 spouští YachtNet jako jediná agentura v ČR nové, zcela inovátorské vyhledávání, které je napojeno skutečně on-line na 3 nejdůležitější poskytovatele informací o lodích. Co jde, zobrazuje se a rezervuje se opravdu on-line!