Jarní přeplavba se Sail Azores

14. 12. 2017

Už je Vám Chorvatsko malé a Středozemní moře těsné? Jedinečná možnost vyzkoušet si plavbu na otevřeném oceánu pod vedením zkušeného kapitána společnosti Sail Azores při přeplavbě mezi Lisabonem a azorskými ostrovy. Nabízíme poslední tři volná místa v mezinárodní posádce na palubě Dufour 382 Grand Large v dubnu 2018.

Úžasná možnost naplout 900 námořních mil v dubnu 2018 mezi Lisabonem a Hortou pod vedením vysoce zkušeného kapitána společnosti Sail Azores. Sedmidenní přeplavba mezi marinou Oeiras u Lisabonu a přístavem Horta na ostrově Faial v azorském souostroví se uskuteční na lodi Dufour 382 Grand Large v termínu od 14.4.2018.

Cena 750,-EUR zahrnuje služby kapitána, ubytování na lodi, stravu na lodi v průběhu plavby, poplatky v marinách, palivo, lůžkoviny s povlečením a pojištění (pouze na dobu přeplavby). Cena nezahrnuje stravu v Lisabonu a na ostrově Faial, dopravu do Lisabonu a z ostrova Faial, ubytování v Lisabonu. Na lodi bude k dispozici satelitní telefon k volnému použití za poplatek.

Přeplavba bude trvat zhruba 6 až 7 dní potřebných k přeplutí 900 námořních mil oddělujících oba přístavy. Všichni členové posádky budou aktivními účastníky plavby, která je zaměřena na prohloubení a zdokonalení jachtařských dovedností v náročném prostředí Atlantiku.

V mezinárodní posádce pod vedením zkušeného kapitána společnosti Sail Azores,  který hovoří anglicky, francouzsky a španělsky, jsou k dispozici poslední tři volná místa.

V případě zájmu o plavbu nebo bližší informace nás kontaktujte: tel.233 354 050 nebo 603 419 645.