Chartrovky

Angelina tours

Angelina tours je v posledních dvou letech jednou z nejrychleji rostoucích, ale také nejlépe hodnocenou firmou, která pronajímá lodě v Chorvatsku našim zákazníky. Letos v říjnu se umístila na 1. místě v soutěži "Nejlepší charterová firma v Chorvatsku 2015", kterou organizovalo Chorvatské Ministerstvo turistiky a Hospodářská komora. Angelina má základny v Biogradu Šibeniku a Trogiru a její flotila čítá dohromady více než 90 lodí!

Navigare Yachting

2. místo v soutěži "Nejlepší charterová firma v Chorvatsku 2015", kterou organizovalo Chorvatské Ministerstvo turistiky a Hospodářská komora.
Navigare Yachting má kromě Chorvatska základy v Řecku, Turecku, Švédsku, Thajsku i na BVI. Kvalita lodí i servisu na všech základnách je na velmi vysoké úrovniu.

Adriatic sailing

3. místo v soutěži "Nejlepší charterová firma v Chorvatsku 2015", kterou organizovalo Chorvatské Ministerstvo turistiky a Hospodářská komora.
Výborná hodnocení od zákazníků, skvělý tým lidí na základně a každoroční dodavatel lodí pro regatku pořádanou portálem jachting.info. Adriatic sailing má ve flotile k pronájmu 26 perfektně udržovaných lodí.

Adriatic Charter

Tradiční společnost pronajímající lodě v Chorvatsku. Lodě k pronájmu si můžete vybrat buď ze zakladny v maríně Dalmacija v Sukošanu, nebo z vlastní maríny ve městě Pirovac.

Asta Yachting

Skvělé reference a dlouholeté zkušenosti řadí Asta Yachting k našim Top partnerům. Ve flotile má i starší velmi dobře udržované lodě, také milovníci motorových lodí mají z čeho vybírat.

Adriatic Challenge

Adriatac Challange má ve své nabídce llotilu 12-ti sportovních lodí Bavaria 42match a 10-ti sportovních lodí Bavaria Cruiser 40S. Na své si ale přijdou kromě závodníků i rekreační jachtaři a rodiny s dětmi, které si mohou vybrat výborně udržované plachetnice z kategorie Cruiser nebo třeba motorovou loď.